Wyświetl pojedynczy post
wazonik1906
Junior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: okolice KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 20.10.2010, 09:11
Nie wiem czy otawarta gra byłaby taka zła. Mamy problem z atakiem pozycyjnym, więc gra w otwartą piłkę może nam pomóc i pozwoli wywalczyć korzystny rezultat. Jak typuję 2-0 dla Wisełki
Odpowiedz cytując