Temat
:
[10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
wazonik1906
Junior Member
Od: 06.2009
Skąd: okolice KRK
Offline
#
62
20.10.2010, 09:11
Nie wiem czy otawarta gra byłaby taka zła. Mamy problem z atakiem pozycyjnym, więc gra w otwartą piłkę może nam pomóc i pozwoli wywalczyć korzystny rezultat. Jak typuję 2-0 dla Wisełki
wazonik1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wazonik1906
Znajdź inne posty napisane przez wazonik1906