|
A teraz pomyślcie co by się stało gdyby sytuacja była odwrotna. Jak sądzicie od razu byłaby delegalizacja, aresztowania,czy by z tym troszeczkę poczekali. W sumie mieliby carte blanche.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 20.10.2010 o godz. 08:57.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|