Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10710
Stary 20.10.2010, 08:22
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą zwolennicy PO to naprawdę niezła sekta. 62 lata na karku, broń do ręki i hajda na wroga w imię lepszej Polski. Albo kultowe już "tyylkooo Palyyyykoot". Pozazdrościć elektoratu .
Rozumien ze ironizujesz, ale stosujac tak prymitywna ironie zachowujesz sie dokladnie tak samo jak wyszydzany przez Ciebie Palikot Po prostu chcialbym bys zdawal sobie sprawe ze nie roznisz sie od niego niczym
DysoN