SkMk napisał(a):

Swoją drogą zwolennicy PO to naprawdę niezła sekta. 62 lata na karku, broń do ręki i hajda na wroga w imię lepszej Polski. Albo kultowe już "tyylkooo Palyyyykoot". Pozazdrościć elektoratu .
|
Rozumien ze ironizujesz, ale stosujac tak prymitywna ironie zachowujesz sie dokladnie tak samo jak wyszydzany przez Ciebie Palikot

Po prostu chcialbym bys zdawal sobie sprawe ze nie roznisz sie od niego niczym
