Wyświetl pojedynczy post
InfinitI
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: jak najdalej od Warszawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2088
Stary 20.10.2010, 06:36
Skoro nie ma wykonawcow to po kiego bral Wisle... ? ze nie wiedzial jak jest? Leo mu nie powiedzial jak u nas jest? On szybciej nauczy sie polskiego zanim z tego stada zrobi team////
Ostatnio edytowane przez InfinitI : 20.10.2010 o godz. 06:39.
Odpowiedz cytując