Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
InfinitI
Member
Od: 11.2002
Skąd: jak najdalej od Warszawy
Offline
#
2088
20.10.2010, 06:36
Skoro nie ma wykonawcow to po kiego bral Wisle... ? ze nie wiedzial jak jest? Leo mu nie powiedzial jak u nas jest?
On szybciej nauczy sie polskiego zanim z tego stada zrobi team////
Ostatnio edytowane przez InfinitI : 20.10.2010 o godz. 06:39.
InfinitI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InfinitI
Odwiedź stronę domową użytkownika InfinitI!
Znajdź inne posty napisane przez InfinitI