Ale poco pisać takie rzeczy? To są jego ciężko zarobione pieniądze, własną pracą i pomysłem i może z nimi robić co chce jak każdy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - gdybyś ty miał ileś milionów też byś pewnie nie był skory do ,,przysłużania się społeczeństwu". A Wisła zawdzięcza mu bardzo dużo, bez niego napewno nie było by tylu mistrzostw, a Wisła nie byłaby od dekady w czołówce ligi.
Kelvin Leerdam, Daryl Janmaat, Lee young-pyo, Paulão, Valentin Roberge - z innego forum. Podobno są w kręgu zainteresowań
