Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10702
Stary 20.10.2010, 00:05
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
PS. nie oglądam wiadomości w TV i chyba dobrze robię...
TV to pikuś, to jest dopiero masakra.

Cytat:
Ale jest problem w kraju. Jest problem tej spirali nienawiści, którą puścili w ruch Kaczyńscy i ich drużyna, a dziś rozkręca się ona samoistnie. Jak zacząć ją zwijać? Jak od ustrojowej wojny powrócić do demokratycznej debaty? Jak zapobiec dalszemu rozłamywaniu się narodu na dwa narody mające z sobą coraz mniej wspólnego? W powiedzeniu "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę" tkwi niedokładność, bo naprawdę jest tak, że ktoś sieje wiatr, ale burzę zbierają wszyscy.
Czaicie? Kaczyńscy zaczęli, a potem poszło samo. Nie, żeby PO coś od siebie dołożyło

No, to teraz pójdzie już z górki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!