szczebrzeszcz napisał(a):

|
PS. nie oglądam wiadomości w TV i chyba dobrze robię...
|
TV to pikuś,
to jest dopiero masakra.
Cytat:
|
Ale jest problem w kraju. Jest problem tej spirali nienawiści, którą puścili w ruch Kaczyńscy i ich drużyna, a dziś rozkręca się ona samoistnie. Jak zacząć ją zwijać? Jak od ustrojowej wojny powrócić do demokratycznej debaty? Jak zapobiec dalszemu rozłamywaniu się narodu na dwa narody mające z sobą coraz mniej wspólnego? W powiedzeniu "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę" tkwi niedokładność, bo naprawdę jest tak, że ktoś sieje wiatr, ale burzę zbierają wszyscy.
|
Czaicie? Kaczyńscy zaczęli, a potem poszło samo. Nie, żeby PO coś od siebie dołożyło
No, to teraz pójdzie już z górki.