Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10699
Stary 19.10.2010, 23:39
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Mniej pompatycznie chodzi o to aby nie robić z tego morderstwa zamachu na głowę państwa, tragedii narodowej, budowania krzyży itp itd. Mniej więcej wszystkiego czego się teraz wokół tej tragedii robi.
Zapomnij, toz to meczennik za sprawe bedzie kzyz sie przeniesie pod kancelarie premiera, tam gdzie w zgodzie z harcerzami i kuria caly narod pomnika zazada. Cyrk sie zacznie od nowa do nastepnego wariata, a dalej bedzie tylko gorzej...