Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10698
Stary 19.10.2010, 23:38
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jesteś zdrowo .......nięty.
"Ja tylko inteligentnie prowokuję" Co, już nie można?
Chciałeś "mniej pompatycznie", to masz. Mam jeszcze prościej napisać?

1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie będę bronił Palikota ale kontekst był satyryczny.Słaba ta satyra i nie na miejscu ale tak to było.
Nie, słaba to jest tylko i wyłącznie Twoja obrona jego poczynań. Palikot pracuje w kabarecie, burdelu, czy może jest (był?) czołowym politykiem partii rządzącej? To był jednorazowy wyskok, czy może część szeroko zakrojonej kampanii wyszydzania?

Jest jeszcze coś takiego jak "odpowiedzialność za słowo"? W znaczeniu nie mówienia czegoś nawet, jeśli ujdzie mi to na sucho i przyniesie czysty zysk brutto, tak z czystej przyzwoitości? Ot, choćby dlatego, że po tej drugiej stronie też są ludzie - niekoniecznie upośledzeni umysłowo - i też mają swoje racje?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.10.2010 o godz. 00:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!