Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16067
Stary 19.10.2010, 23:04
Z lozy dla Vipw najbardziej podoba mi sie ten beton,jest klasa sama w sobie ,dla vipów

oglolnie ten stadion tak pobieznie to jest fajny,ale jak juz tak glebiej poszperac ............
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując