Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7854
Stary 19.10.2010, 22:55
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Boguski: Nie załamuję się:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._zalamuje_sie/



dobrze ze Rafał wierzy w to ze wróci bo psychika w przypadku kontuzjii jest bardzo istotna.

wierze ze wszytsko sie powiedzie i strzeli jeszcze niejednego gola dla Wisly

Rafal trzymaj sie !
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując