|
Senior Member
Offline
|
|
szczepanwislak napisał(a): 
A jeszcze takie pytanko związane z Finałem Pucharu Ligi z 2001 roku. Kto wtedy strzelał dla nas bramki w tym dwumeczu z Lubinem bo już nie pamietam a znaleźć tego nie mogę nigdzie
|
http://lmgtfy.com/?q=Puchar+Ligi+2000%2F2001
Pierwszy link.
|
|