Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10680
Stary 19.10.2010, 21:47
Tak sie zastanawiam czy gdyby zginal disiaj czlowiek z Platformy to ci sami ludzie ktorzy krzycza o winie Kaczynskiego mowiliby ze winny jest Palikot. Jakos nie wydaje mi sie. Winny jest zawsze ten sam. Jeden jedyny. Najgorszy Jaroslaw.
WISŁA PANY !!