Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10675
Stary 19.10.2010, 20:45
sanbender - a czemu ja mam zmieniać środowisko, pracę, cokolwiek? Możesz mi powiedzieć - dlaczego? Bo jestem biednym upośledzonym człowiekiem czy co?

Jeśli tam, gdzie Ty sie obracasz nie ma problemu - to gratuluję, choć uważam, że nalbo siedzisz w domku cały czas, albo taka specyfika. Ostracyzm społeczny wśród ludzi w wieku 20-35 w związku z głosowaniem na PIS wyczuwa się w powietrzu i nie musisz prawić frazesów o pseudosocjologicznych przeżyciach.

Ja akurat obracam się w środowisku naukowym i prawniczym i tu jest k**q hardkor i do przez duże CH i K.

Jakoś z teog powodu nie cierpię - żal mi tych zacietrzewionych ludzi - nie mniej jednak tak sie zastanawiam, coby sie działo, gdybym jednak zdobył się na odwagę? Nie musiałem się długo zastanawiać - znajomy miał i żałuje.

Współczuć nie musisz - nie oczekuje tego od Ciebie
Ostatnio edytowane przez sambo : 19.10.2010 o godz. 20:54.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43