Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4651
Stary 19.10.2010, 20:33
Wszytskie te działania OE plus poziom gry zniechęcają mnie-fanatyka -do chodzenia na stadion. Jeżdzenia itd. A jak odetna ludzi od transmisji poprzez rozdzielenie praw na kilka stacji to mogą zapomnieć o zyskach przez najbliższy czas.
Odpowiedz cytując