TiPi napisał(a):

Równie dobrze identyczna sytuacja mogła się wydarzyć w biurze PO czy SLD. Na PO zwolennicy Pis tez ostro najeżdżają, a stopień nienawiści do Tuska czy komuchów z SLD w pewnych środowiskach jest bardzo dobrze widoczny.
Dlatego gadanie Kaczyńskiego ze winna jest PO i Tusk to czysta obłuda i hipokryzja, jakby sobie w kwestii szczucia na innych nie miał nic do zarzucenia. Ktoś to już ładnie ujął złodziej krzyczy łapać złodzieja.
Prawda taka ze wszyscy politycy (głownie z PO i PIS) powinni się zastanowić nad tym czy nie za bardzo podgrzali temperaturę sporu politycznego a jednym z pierwszych, który powinien to zrobić powinien być Kaczyński.
|
Prawda jest taka że to wydarzyło się w biurze PIS, prawda jest taka że to członkowie PO mówili o dorzynaniu watahy, o tym że może w tym roku poleje się krew i wtedy to będzie dobry rok, prawda jest taka że GW tworzyła analogie do powstawania nazizmu w Niemczech, a Michnik stwierdził że PIS to partia antypaństwowa i dąży do obalenia demokracji. Taka jest prawda, prawdą zaś nie jest stwierdzenie "Równie dobrze identyczna sytuacja mogła się wydarzyć w biurze PO czy SLD" bo skoro się nie wydarzyło to nie wiesz czy mogło równie dobrze. Ja wręcz sądzę że w biurze PO czy SLD nic takiego by się nie stało, poziom zaszczucia środowiska prawicowego w Polsce od chwili gdy PIS przejął rządy w kraju przekroczył wszystkie dopuszczalne rozumem granice. Zaś fanatycy antyPIS i personalnie anty Kaczyński mnożą się na każdym forum internetowym, w każdej szkole(głosowałeś na pis? po.......iło cię toć to oszołomy) w każdym miejscu pracy.
Jeśli używasz stwierdzeń "prawda jest taka" to mów o prawdzie nie zaś o swoich przypuszczeniach, powtarzam: prawda jest taka że stało się to w biurze PiS i nigdzie więcej.