Wyświetl pojedynczy post
TiPi
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10671
Stary 19.10.2010, 20:06
Równie dobrze identyczna sytuacja mogła się wydarzyć w biurze PO czy SLD. Na PO zwolennicy Pis tez ostro najeżdżają, a stopień nienawiści do Tuska czy komuchów z SLD w pewnych środowiskach jest bardzo dobrze widoczny.
Dlatego gadanie Kaczyńskiego ze winna jest PO i Tusk to czysta obłuda i hipokryzja, jakby sobie w kwestii szczucia na innych nie miał nic do zarzucenia. Ktoś to już ładnie ujął złodziej krzyczy łapać złodzieja.
Prawda taka ze wszyscy politycy (głownie z PO i PIS) powinni się zastanowić nad tym czy nie za bardzo podgrzali temperaturę sporu politycznego a jednym z pierwszych, który powinien to zrobić powinien być Kaczyński.