Z piłkarzy których mozemy mieć za darmo to Hernani i Rodionov jak najbardziej. Do tego paru piłkarzy z Holandii bo tam Stan ma najwięcej kontaktów i można na zime walczyć o pierwszą 3. O transferach kopaczy z polskiej ligi powiem jedno - nie ma szans. Sernas kosztuje koło miliona euro i pójdzie pewnie za granice, piłkarzy z Jagielloni, Lechii, Korony napewno też nie wyciagniemy. Chyba, ze Cupiał odpali działke z tych kontraktów na dostawy kabli na stadion narodowy i metro w New York

Do odstrzału powinni pójść już w tym oknie Pawełek, Łobo i Jirsak. Reszte na razie zostawić, bo przy tak ubogiej kadrze nie można sobie pozwolić na pozbywanie się piłkarzy za darmo.