Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4650
Stary 19.10.2010, 19:45
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jak są słabi to niech chociaż siekają jak najwięcej spotkań i się zahartują w bojach Jestem za powiększeniem ligi i skróceniem przerwy między rundami.
Poziom jeszcze spadnie w dół. Według mnie, lepszym rozwiązaniem jest granie systemem szkockim.
Odpowiedz cytując