tofik napisał(a):

Jak są słabi to niech chociaż siekają jak najwięcej spotkań i się zahartują w bojach Jestem za powiększeniem ligi i skróceniem przerwy między rundami.
|
Poziom jeszcze spadnie w dół. Według mnie, lepszym rozwiązaniem jest granie systemem szkockim.