Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
Od: 09.2010
Offline
#
18782
19.10.2010, 19:31
dzięki za odp. Jeszcze jedno pytanko, cwiczy, ćwiczył ktoś z Was może w Amnacie na Cystersów? Jak wrażenia?
przemonik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemonik
Znajdź inne posty napisane przez przemonik