Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10669
Stary 19.10.2010, 19:26
Ja będę musiał się chyba zgłosić do psychiatry bo albo ja jestem chory albo niektórzy użytkownicy piszący w tym temacie
Jak to mówią: miłość jest ślepa ja jednak jestem realistą nie ślepo-wierzącym we wszystko marzycielem.
Ostatnio edytowane przez harimata : 19.10.2010 o godz. 19:29.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !