Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
10669
19.10.2010, 19:26
Ja będę musiał się chyba zgłosić do psychiatry bo albo ja jestem chory albo niektórzy użytkownicy piszący w tym temacie
Jak to mówią: miłość jest ślepa ja jednak jestem realistą nie ślepo-wierzącym we wszystko marzycielem.
Ostatnio edytowane przez harimata : 19.10.2010 o godz. 19:29.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
harimata
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do harimata
Znajdź inne posty napisane przez harimata