...:::Tomo:::... napisał(a):

Wygląda na to że gość był czubem, a tu znowuż odżywają teorie spiskowe dziejów. Dajcie na wstrzymanie.
Bez odbioru.
|
Jasne, że gość jest (w jakims stopniu) czubem.
Jednak czub może wejśc do szkoły i strzelać do uczniów, wejść na dach i strzelać do samochodów czy robić inne rzeczy niezwiązane z polityką.
To, że krzyczał iż "nienawidzi PiS i Kaczynskiego" świadczy natomiast o tym, ze jego niezrównoważenie psychiczne świetnie rozwinęło się na pozywce nienawiści do PiS serwowanej nam przez PO i przez media.
Gdyby nie było tych spektakli rozbudzania nienawiści, czub zastrzeliłby byc może kasjerkę w hipermarkecie lub kierowce taksówki.
I pojawiłoby sie to w prasie gdzieś na drugiej, trzeciej stronie.
Jednak to niezrównoważenie psychiczne nie tylko zostało skanalizowane w nienawiść do PiS; ono wręcz tą nienawiścią się karmiło.
Tu lezy problem.
Czubów zawsze miec będziemy, nie tworzmy więc ich dodatkowych zastępów