Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10664
Stary 19.10.2010, 18:44
Abstrachujac od tego wszystkiego kto za to odpowieada, to moim zdaniem nie jest normalne zeby czlowiek zdrowy na umysle, wszedl sobie ot tak po prostu, do biura PiS i otworzyl ogien do przypadkowej osoby.

Nikt, absolutnie NIKT niewazne czy chory czy zdrowy na umysle, sie w ten sposob nie zachowuje.

Harimata - piwo za twoj post.