|
Abstrachujac od tego wszystkiego kto za to odpowieada, to moim zdaniem nie jest normalne zeby czlowiek zdrowy na umysle, wszedl sobie ot tak po prostu, do biura PiS i otworzyl ogien do przypadkowej osoby.
Nikt, absolutnie NIKT niewazne czy chory czy zdrowy na umysle, sie w ten sposob nie zachowuje.
Harimata - piwo za twoj post.
|