Tak poszukałem po waszych postach i można by kilku sprowadzić i całkiem by to fajnie wyglądało:
Sandomierski,Brożek,Hernani,Cionek,Cikos,Kupisz/Kirm,Wilk,Rios(wysunięty)Małeck(Grosicki)i,Sernas, Brożek
Dobra to było marzenie
w przerwie zimowej dziękujemy Pawełek,Łobodziński,Branko,Bukhari a za Brozia Rodionov

Przez wiosnę się zgrywają, a na jesień coś by wypaliło
