Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16066
Stary 19.10.2010, 17:07
krzesełka na zachodniej będą prawdopodobnie w 4 różnych wersjach:
- dla zwykłych widzów
- dla prasy
- dla VIPów z dolnego poziomu trybun
- dla VIPów z balkonów skyboxów i loży prezydenckiej.
Nie liczę stanowisk komentatorów.
Odpowiedz cytując