Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35999
Stary 19.10.2010, 17:03
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Mowicie o Cupiale a sami jacy jestescie(wiekszosc z was)? Dzialacie tak samo jak on - impulsywnie.

Gdyby to wszystko co wy tutaj wypisujecie bylo takie proste to bylaby to Utopia moi drodzy.
Postep w stosunku do tego co bylo jest duzy(mimo braku wynikow).
Wrzuciłbyś coś bardziej pocieszającego i bardziej zabawnego.. np. że rozmawiamy z Didą albo Piresem i to wielka sprawa i prestiż dla Wisły
Odpowiedz cytując