|
oprócz polityków winnych tej tragedii myśle że też media przyłożyły do tego ręke gdyż strasznie podgrzewają atmosfere, buntuja Rodaków przeciwko sobie.
Często jedna nieprzemyślana wypowiedź jakiegoś polityka jest niepotrzebnie nagłaśniana.Takiego Palikota to jeszcze przed katastrofą w Smoleńsku powinny media całkowicie zbojkotowac jak kiedyś Leppera
|