Aguero to wyjątkowy przypadek, bo za czynał on grać w Independiente już w wieku 15 lat, a w wieku 16 lat był podstawowym zawodnikiem tego klubu i strzelał piękne bramki.Zresztą pamiętam o nim materiał z Futbol Mundial zanim trafił do Atletico.Mówiono, że to piłkarz z wyjątkowym talentem.
Nie mozna jednak go porównywać do polskich kopaczy

Tam, w Ameryce Płd. trenuje się zupełnie inaczej, że takie młokosy są w stanie pojawiać się z lidze już w wieku 16 lat i nie odbiegać poziomem od starszych.W Polsce jest inaczej i trzeba się przyzwyczaić do tego, bo raczej się to długo nie zmieni.Owszem można rzucić takiego młodego na głęboką wodę, ale co z tego jak wyraźnie jest słabszy?
Wniosek z tego taki, żeby dawać szanse, ale nie komu popadnie, tylko tym utalentowanym.