Arkas napisał(a):

Może mi ktoś wytłumaczyć tak na chłopski rozum co to jest stopa zwrotu?
Bo czytam te naukowe definicje i nie ogarniam szczerze mówiąc.
|
Tak po ludzku w jeśli zainwestujesz określoną gotówkę np w akcje jaki będziesz miał z tego zysk (zainwestowałeś 100 PLN, zarobiłeś 102) 102/100, dostałeś swoje 100 i jeszcze jesteś 2 PLN do przodu. Najbardziej łopatologicznie jak potrafię
