Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
16064
19.10.2010, 16:43
rabi86
napisał(a):
Donki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/
Tutaj masz na zdjęciach krzesełka dla dziennikarzy, vipowskie i jakieś jeszcze. Ale które są które to nie wiem.
Był kiedyś jeszcze artykuł do tych zdjęć ale teraz nie mogę znaleźć.
Dzieki, na tym zdjeciu są chyba jeszcze inne krzesełka, mam racje ?
http://galeria.wislakrakow.com/20101018/tb/19.jpg
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki