Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7833
Stary 19.10.2010, 16:30
arti napisał(a):Wyświetl post
Super, że szperacie, ale dokąd Ci dwaj mieliby nas w tej chwili doprowadzić? Do 1 ligi? Może drugiej?
Sory Cię bardzo, podam przykład Sergio Aguero - od 2006 roku gra w pierwszej reprezentacji Argentyny, czyli od osiemnastego roku życia.
W sezonie 2007/2008 w Atletico M. (czyli 19-20 lat) strzelil 19 goli i zaliczyl 7 asyst (w 37 meczach).



Z takim podejściem, że osiemnastolatkowie spuszczą klub do 1. ligi to NIGDY nie będziemy nic znaczyć w Europie , na świecie.
Odpowiedz cytując