arti napisał(a):

|
Super, że szperacie, ale dokąd Ci dwaj mieliby nas w tej chwili doprowadzić? Do 1 ligi? Może drugiej?
|
Sory Cię bardzo, podam przykład Sergio Aguero - od 2006 roku gra w pierwszej reprezentacji Argentyny, czyli od osiemnastego roku życia.
W sezonie 2007/2008 w Atletico M. (czyli 19-20 lat) strzelil 19 goli i zaliczyl 7 asyst (w 37 meczach).
Z takim podejściem, że osiemnastolatkowie spuszczą klub do 1. ligi to NIGDY nie będziemy nic znaczyć w Europie , na świecie.