wierny napisał(a):

Niech dalej Jarek chodzi z pochodniami ze swoimi fanatycznymi wyznawcami to antyklerykalni wariaci mogę się ujawniać jak ten dziś.
A Kaczyński dalej niech podjudza czego najlepszym przykładem była jego konferencja. Gdzie ten miłośnik spokoju i zwolennik końca wojny polsko-polskiej z kampanii? Może niech wróci do tych proszków które zażywał to wszystkim na zdrowie wyjdzie.
|
W pewnym sensie można się z Tobą zgodzić,aczkolwiek nie do końca.Owszem zachowanie,wypowiedzi Kaczyńskiego od pewnego czasu są co najmniej dziwne,kontrowersyjne wręcz destrukcyjne politycznie co zauważyli nie tylko posłowie PiS jak Migalski i inni liberałowie ale nawet część przychylnych Prawu i Sprawiedliwości dziennikarzy choćby z Rzeczpospolitej jak Paweł Lisicki czy Rafał Ziemkiewicz.Jednak z drugiej strony sugerowanie że JarKacz ponosi odpowiedzialność za te dzisiejsze tragiczne wydarzenie jest nie do przyjęcia.