|
No to co jutro mamy atak na Tuska w odwecie?
Ja już wyjmuję mundur z szafy i zabieram się za robienie okopów przed domem. Tylko z kim mam walczyć, bo należę tylko do samorządowego komitetu wyborczego, więc muszę się chyba określic, co nie?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 19.10.2010 o godz. 15:32.
|