Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18771
Stary 19.10.2010, 15:10
kms napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedno pytanie, jakim kurierem jaka cena za paczke z mozliwoscia otwarcia przy kurierze i platnoscia przy odbiorze - Krakow - Koszalin?
Otwarcie przy kurierze jest wszędzie tyle że im sie spieszy, więc zanim sie mu zapłaci trzeba otworzyć paczkę Ja wysyłam paczki tędy (firma DPD) http://www.4logis.pl/ cena podstawowa to chyba 20 zł (do 3 kg)
Jest to forma przesyłki "zrób to sam". Samemu sie waży mierzy drukuje kody i oznaczenia na paczkę i czeka na kuriera a on tylko odbiera przesylkę i niczego nie spisuje a na następny dzień paczka dociera
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 19.10.2010 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując