kms napisał(a):

|
Jeszcze jedno pytanie, jakim kurierem jaka cena za paczke z mozliwoscia otwarcia przy kurierze i platnoscia przy odbiorze - Krakow - Koszalin?
|
Otwarcie przy kurierze jest wszędzie tyle że im sie spieszy, więc zanim sie mu zapłaci trzeba otworzyć paczkę

Ja wysyłam paczki tędy (firma DPD)
http://www.4logis.pl/ cena podstawowa to chyba 20 zł (do 3 kg)
Jest to forma przesyłki "zrób to sam". Samemu sie waży mierzy drukuje kody i oznaczenia na paczkę i czeka na kuriera a on tylko odbiera przesylkę i niczego nie spisuje a na następny dzień paczka dociera