Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10646
Stary 19.10.2010, 15:09
Dokładnie koyoot, czy my na prawdę nie mamy większych problemów? Zajmijmy się swoimi sprawami, a tych wszystkich oszołomów polityków zostawmy samych sobie.