felipe napisał(a):

Ale nie ma co gdybać, reforma, jeśli w ogóle będzie jakaś, to raczej "w drugą stronę".
|
Ja też jestem za ligą 10 zespołową bo to jedyny sposób by ją realnie wzmocnić ale tak jak piszesz - Jedyna 'reforma' jaka może być to 18 drużyn co tak na prawdę będzie krokiem w tył bo to się jeszcze bardziej rozlezie.