Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4621
Stary 19.10.2010, 15:00
felipe napisał(a):Wyświetl post



Ale nie ma co gdybać, reforma, jeśli w ogóle będzie jakaś, to raczej "w drugą stronę".
Ja też jestem za ligą 10 zespołową bo to jedyny sposób by ją realnie wzmocnić ale tak jak piszesz - Jedyna 'reforma' jaka może być to 18 drużyn co tak na prawdę będzie krokiem w tył bo to się jeszcze bardziej rozlezie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując