1q2 napisał(a):

|
Co Ty masz do Clebera?Zawinił coś w ostatnim meczu, czy może jego winą jest że goli nie strzelamy?
|
Z Gornikiem nie ale wczesniej..... Pozatym w Lechi maja szybkich zawodnikow ofensywnych a Clebi przy calej mojej sympati do niego jest coraz wolniejszy i nie nadaza za akcjami. Ja bym odwaznie postawil na Bunoze z Chavezem w obronie. I tak nie ma co do stracenia a mozna tylko zyskac wszak faworytem nie jestesmy.
Sam mecz bedzie bardzo ciezki. Lechia moze Nas zabiegac co przy "checiach" Naszych grajkow moze faktycznie skonczyc sie nie za wesolo. Chcialbym powiedziec ze licze na dobra gre i punkty ale prawda jest taka ze remis biore w ciemno.
wazonik1906 napisał(a):

Ale niestety remis bedzie oznaczał zę odpadamy z walki o MP. A kiedy jak nie teraz nasi grajkowie się mają przełamać. Mecz przyjaźni fantastyczna atmosfera, oni tylko muszą się poziomem dostosować do kibiców jakich mają i o wynik możemy być spokojni
|
A to My jeszcze walczymy o mistrzostwo

Mi sie wydaje ze o MP mozemy zapomniec spokojnie w obecniej sytuacji i moze za rok znow o nim pomyslec.