Witam,
Potrzebuję małej pomocy, jeśli ktoś w domu ma jakieś kolejki, pociągi, tory, drzewka, ludziki, domki itd wszystko związane z pociągami i siedzi mu to na strychu czy też w piwnicy to proszę o kontakt. Ponieważ zbieram wszystkie rzeczy związane z tym do stworzenia makiety oczywiście wszystko można kupić na allegro lecz wtedy to wyniosłoby mnie z 10 tysięcy jak nie więcej, a na dzień dzisiejszy mój budżet jest zbyt mały
Kontakt:
GG-5961402
e-mail :
[email protected]
i oczywiście priv też może być
Pozdrawiam
Natalia