Wyświetl pojedynczy post
Natalia148
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WADOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2917
Stary 19.10.2010, 14:18
Witam,

Potrzebuję małej pomocy, jeśli ktoś w domu ma jakieś kolejki, pociągi, tory, drzewka, ludziki, domki itd wszystko związane z pociągami i siedzi mu to na strychu czy też w piwnicy to proszę o kontakt. Ponieważ zbieram wszystkie rzeczy związane z tym do stworzenia makiety oczywiście wszystko można kupić na allegro lecz wtedy to wyniosłoby mnie z 10 tysięcy jak nie więcej, a na dzień dzisiejszy mój budżet jest zbyt mały

Kontakt:
GG-5961402
e-mail : [email protected]
i oczywiście priv też może być

Pozdrawiam
Natalia
Ostatnio edytowane przez Natalia148 : 19.10.2010 o godz. 14:27.
Kupię Wiślackie Smyczki ! GG: 59 61 402 !

MOJA KOLEKCJA SMYCZY !
http://smyczencz.pl.tl/
Odpowiedz cytując