Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10639
Stary 19.10.2010, 13:42
Straszliwie generalizujesz.

Jak mówię, w kazdej z duzych partii o tej tzw dupie marynie gada 0,1% ludzi którzy w nich pracują. Reszta siedzi w biurach do nocy i działa ( oczywiscie nie dla kazdego to co wypracuje jakis poseł/radny/minister jest warte choćby funta kłaków, ale jednak). W jednej więcej w innej mniej.

Zapisz się do Korwina, on juz chyba nie jest w UPR? A może znowu, no nie wiem. Działaj, pomagaj, komentuj, krytykuj konkretne sprawy, a nie na forum tragizuj . Przydasz się im na pewno( w Krakowie UPR nie ma nawet tylu żeby listy do Rady miasta zrobic i szukaja na gwałt) i może kiedyś sie pokażecie w i będzie ten Twój promyk.

"Jesli uwazasz ze polityka polega na tym aby nie zjamowac sie krajem tylko w debatach rozdawac jabka i mowic o dupie marynie to ok."

Nie, ja po prostu akceptuje, że jak się ludzie nie zgadzają to się kłócą. Zwłaszcza kiedy "zwycięzca kłotni" może rządzić.