Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10637
Stary 19.10.2010, 13:04
Tak, na tym własnie polega polityka, taka jest natura ludzka i takie są normy demokracji.
Od pół roku wpadasz do tematu, piszesz jakieś swoje przemyślenia ciagle stawiając PO i PiS na przeciw sobie i sugerujesz ze wszyscy tu dali sie ogłupić, proponując jakiś jakieś utopijne rozwiązania.
Czym sie rózni od nich Korwin na którego głosowałeś Poglądami, niczym innym. Też lubi brudne zagrywki, też lubi gadać nie na temat, tez lubi prowokować. Czym się różni Jurek? Czym się rózni Senyszyn?

Piszesz o polityku który przyznaje się do swoich błędów i działa dla dobra kraju... Fajnie z tym, że każdy z nich widzi inne dobro, wiec ichniejsze dobro nie będzie dobre. A jak jego dobro nie spodoba się wyborcom, to może być uczciwy, przemądry i przesprytny - po następnych wyborach go nie będzie.
Oni też sa tylko ludźmi. Są tacy co pracują w skrytości gabinetów, w kazdej z partii, a sa tacy co musza pociagać tłumy, atakować przeciwników itd. Zycie.

Można się oburzać na kłamstwa, na cenzure, na propagande, można się nie zgadzać z poglądami poszczególnych polityków, ale nie na całokształt - bo jak ktoś nie lubi jak się leja po mordach to po prostu nie ogląda boksu.

PS. Oczywiście pisząc to, nie mam na celu akceptowania czy popierania takich metod jak ta dzisiejsza. Trzeba pewne sprawy rozgraniczyć
Ostatnio edytowane przez P.e.c.h : 19.10.2010 o godz. 13:06.