Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Marceli_szpak
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
16050
19.10.2010, 12:55
Krzykaczom proponuję taką prostą zabawę z lat dziecięcych...
Nie chcę nikogo bronić, ale mówienie że nic się nie dzieje (bo rzeczywiście mogłoby się dziać szybciej) jest po prostu niesprawiedliwe...
Marceli_szpak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marceli_szpak
Znajdź inne posty napisane przez Marceli_szpak