Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2086
Stary 19.10.2010, 12:40
lucas1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak masz rację. Pozbądźmy się wszystkich graczy, dla których słowo Wisła coś znaczy, a zatrudnijmy piłkarzy, których interesuję bardziej regularny wpływ pieniędzy na konto niż dobro klubu.
dla mnie Wisła jest wszystkim, kopnąć piłkę też potrafię. łapię się? Co prawda brzuszek mi trochę urósł, ale przeciez jak mówisz nie chodzi o umiejętności . .

ktoś kto gra w Wiśle długo jest po prostu za słabym piłkarzem aby grać gdzie indziej - ot i cała tajemnica. Bo nas z jakiejkolwiek jakości co okienko wysysały kluby zachodnie,wschodnie i południowe, aż została bida z nędzą. Swoją drogą ciekawe kiedy ktoś potrafiący prosto kopnąć piłkę pójdzie kopać na północ, bo Rosenborg czy Kopenhaga to w tym momencie dla nas inny świat. Pytanie, czy ktokolwiek by się tam załapał
Odpowiedz cytując