JEDREK76 napisał(a):

jasne, jak zwykle wszystkiemu winien Kaczyński, jak za Stalina wszystkiemu winni byli imperialiści nawet stonke sk...e zrzucili
|
Nie wszystkiemu, lecz współwinny jak każdy polityk siejący politykę nienawiści dla własnych celów, którą "zwykli obywatele" nie odbierają jako element politycznej gry niskich lotów lecz jako sprawę życia i śmierci. Jeśli twierdzisz, że nie podjudza to co robił na konferencji twierdząc, iż podcięto gardło jednej z ofiar ataku - pomylił się tak

Podobnie podczas tych pokojowych wieców. Przykłady można mnożyć po każdej ze stron politycznego sporu, niestety ludzie nie odróżniają gry politycznej od życia i efekty niestety są. A tak w ogóle to chyba trzeba się wstrzymać z upolitycznianiem tego czynu do czasu, aż poznamy więcej wiarygodnych szczegółów.