Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10624
Stary 19.10.2010, 12:27
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
jasne, jak zwykle wszystkiemu winien Kaczyński, jak za Stalina wszystkiemu winni byli imperialiści nawet stonke sk...e zrzucili
Oczywiście.

Przecież trwa "dorzynanie watah ".


A Kaczyński na konferencji przecież powinien przeprosić, że doprowadził do śmierci i dodać, że krytyka jego poczynań jest słuszna, i że wcale nie ma miejsca eskalacja nienawiści wobec PiS