JEDREK76 napisał(a):

jasne, jak zwykle wszystkiemu winien Kaczyński, jak za Stalina wszystkiemu winni byli imperialiści nawet stonke sk...e zrzucili
|
Oczywiście.
Przecież trwa "dorzynanie watah ".
A Kaczyński na konferencji przecież powinien przeprosić, że doprowadził do śmierci i dodać, że krytyka jego poczynań jest słuszna, i że wcale nie ma miejsca eskalacja nienawiści wobec PiS
