Donki napisał(a):

A dla których graczy słowo Wisła cos znaczy ?
|
Właśnie, dla których? Kto to tak niemożliwie zapierdala że mu oczy z orbit wychodzą, mdleje z wysiłku na boisku, gra ze
złamaną nogą, a wszystko w imię miłości do Wisły? Bo jeżeli mowa o ostatnim meczu, to do tej wyliczanki najbardziej pasuje... Garguła.