Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2081
Stary 19.10.2010, 11:52
Donki napisał(a):Wyświetl post
A dla których graczy słowo Wisła cos znaczy ?
Właśnie, dla których? Kto to tak niemożliwie zapierdala że mu oczy z orbit wychodzą, mdleje z wysiłku na boisku, gra ze złamaną nogą, a wszystko w imię miłości do Wisły? Bo jeżeli mowa o ostatnim meczu, to do tej wyliczanki najbardziej pasuje... Garguła.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 15:28.
Odpowiedz cytując