Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2078
Stary 19.10.2010, 11:30
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zwolnienie Maaskanta znowu cofnie nas do punktu wyjścia. Co z tego, że przyjdzie nowy trener jak zostaną Brożki, Sobolewski, Łobodziński, Małecki? Moim zdaniem należy się pozbyć zawodników będących tu dłużej niż 5 lat. Sobolewski, Łobodziński, oba Brożki, Małecki + kilku innych już rozwijać się nie będą. Małecki osiadł na laurach i przestał się rozwijać i należy mu podziękować. Z nowych nabytkóww zostawiłbym: Riosa, Bunoze, Pajlicia i Branco, Wilka i Jovanicia. Boukhari dać czas do końca sezonu tak jak Boguskiemu, a reszcie natychmiast podziękować i poszukać w niższych ligach w Polsce.
Tak, tak masz rację. Pozbądźmy się wszystkich graczy, dla których słowo Wisła coś znaczy, a zatrudnijmy piłkarzy, których interesuję bardziej regularny wpływ pieniędzy na konto niż dobro klubu.
Odpowiedz cytując