Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16047
Stary 19.10.2010, 11:10
znowu odpalam sobie kamerkę i znowu nic tam nie robią.. czy na prawdę nie ma komu wziąć za łeb pracowników ?!
jak im się nie chce to niech mi załatwią transport do KRK, jakiś pokój żebym miał gdzie kimać i sam mogę krzesełka montować! szlag mnie trafia..
Odpowiedz cytując