Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
4611
19.10.2010, 10:33
Ribas
napisał(a):
Faktycznie, u nas nie ma żadnego dobrego
Wyjąłeś mi to z ust
Myślę, ze 12 drużyn,to byłoby ciekawe rozwiązanie, tymbardziej, że w ostatnim okresie 1 liga ma coraz wyższy poziom.
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr