Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4611
Stary 19.10.2010, 10:33
Ribas napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie, u nas nie ma żadnego dobrego
Wyjąłeś mi to z ust
Myślę, ze 12 drużyn,to byłoby ciekawe rozwiązanie, tymbardziej, że w ostatnim okresie 1 liga ma coraz wyższy poziom.
Odpowiedz cytując