Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2072
Stary 19.10.2010, 10:16
Osobiście widzę zalążek naprawdę dobrej gry jak na nasze możliwości. Przed Maaskantem oni nie potrafili wymienić nawet 5 podań.
Przeciętny kibic widział, że to wszystko trzymało się dzięki naszej solidnej obronie. Jesteśmy jak domek z kart któremu wyjęto podstawę budowy, on po prostu się zawalił.
Uczciwie mówiąc mimo tego że nam nie idzie mamy naprawdę sporo pecha. Jak wyglądałby mecz z Górnikiem gdyby Brożek zamiast próbować zagrywać do Małecki strzeliłby na bramkę ? Wtedy byłoby 1:0 mecz wyglądałby inaczej.

Trzeba spróbować chociaż powalczyć o te puchary.
Zastanawia mnie też to że nasz trener nie dostaje słów poparcia od włodarzy klubu w tak trudnym momencie. Tak samo było z Petrescu, nikt go nie wspierał.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.10.2010 o godz. 10:22.
Odpowiedz cytując