Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka
Offline
#
16045
19.10.2010, 07:49
dj_ibutti
napisał(a):
Dzisiaj w dwudziestu tesotwali krzesełka VIP, w trakcie meczu MESY. Także, harówka!
bardzo ciężka robota.. nie ma co.. musieli się chłopaki porządnie przy tym namęczyć..
ksero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ksero87
Znajdź inne posty napisane przez ksero87