Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16045
Stary 19.10.2010, 07:49
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj w dwudziestu tesotwali krzesełka VIP, w trakcie meczu MESY. Także, harówka!
bardzo ciężka robota.. nie ma co.. musieli się chłopaki porządnie przy tym namęczyć..
Odpowiedz cytując