Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2067
Stary 19.10.2010, 07:07
Odnośnie Holendra - bez sprowadzenia w większości swoich ludzi do sztabu szkoleniowego będzie mu bardzo trudno wprowadzać zmiany w drużynie czego dowodem są gra i wyniki osiągane przez zespół. Bez profesjonalisty od przygotowania fizycznego piłkarze pod względem motoryki będą wyglądali jak wyglądają - Bahr nie skończył żadnego kierunku dotyczącego tej dziedziny sportu - to były trener w dodatku marny po AWF-ie - równie dobrze mógłby uczyć dzieci na lekcjach WF-u z mniejszą szkodą dla Wisły. Łącznie miesiąc czasu przez przerwę na reprezentację a gramy do 60 minuty jako tako a potem cisza - to widać jak w jednostajnym tempem poruszają się zawodnicy. Dwa od czasu kiedy trenerem bramkarzy był był sprowadzony przez Petrescu szkoleniowiec nasi nie potrafią wznieść się na wyższy poziom od kilku już ładnych lat.
Odpowiedz cytując