|
Odnośnie Holendra - bez sprowadzenia w większości swoich ludzi do sztabu szkoleniowego będzie mu bardzo trudno wprowadzać zmiany w drużynie czego dowodem są gra i wyniki osiągane przez zespół. Bez profesjonalisty od przygotowania fizycznego piłkarze pod względem motoryki będą wyglądali jak wyglądają - Bahr nie skończył żadnego kierunku dotyczącego tej dziedziny sportu - to były trener w dodatku marny po AWF-ie - równie dobrze mógłby uczyć dzieci na lekcjach WF-u z mniejszą szkodą dla Wisły. Łącznie miesiąc czasu przez przerwę na reprezentację a gramy do 60 minuty jako tako a potem cisza - to widać jak w jednostajnym tempem poruszają się zawodnicy. Dwa od czasu kiedy trenerem bramkarzy był był sprowadzony przez Petrescu szkoleniowiec nasi nie potrafią wznieść się na wyższy poziom od kilku już ładnych lat.
|